تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
ارتش سوریه با تشدید آتش و عملیات علیه مواضع تروریست‌ها در جنوب ادلب توانسته است حلقه محاصره آنها را تنگ‌تر کند.
دومینوی نابودی پایگاه‌های تروریست‌ها در جنوب ادلب
به گزارش حدیدنیوز، ارتش سوریه با متمرکز کردن عملیات پاکسازی در استان «ادلب» تلاش دارد تا روند پیشروی‌های خود را در این استان کامل کند.
نیروهای سوری به دنبال این هستند تا مناطق تحت اشغال بقایای تروریست‎ها را به صورت سراسری پاکسازی کنند.
 
 
به گزارش رسانه‌های سوری، هواپیماهای ارتش سوریه با تشدید عملیات علیه مواضع تروریست‌ها حلقه محاصره را برای آنها تنگ‌تر کرده‎اند.
 
همچنین یگان هوایی ارتش سوریه مواضع تروریست‌ها در شهر «معره النعمان» و «الدیر الشرقی» در جنوب استان ادلب را در هم کوبید. درگیری‌ها در منطقه الدیر الشرقی با شدت در جریان است.
 
پایگاه‌های تروریست‌ها در «حضرین»، «تل مناس»، «معره حرمه» و «الشیخ المصطفی» نیز از دیگر اهداف جنگنده‌های ارتش سوریه هستند.
 
ارتش سوریه که در پی بازپس گیری مناطق اطراف شهر راهبردی «خان شیخون» به دروازه‌های این شهر رسیده، مواضع تروریست‌ها را در خان شیخون، «التمانعه» و «حیش» هدف قرار داده است.
 
از سوی دیگر تروریست‌ها از نیمه شب گذشته در حومه استان «حلب» با تسلیحات سنگین و نیمه سنگین به تبادل آتش پرداخته‎اند. این درگیری‌ها در جبهه «الشیخ عیسی» و غرب شهر «مارع» در حومه حلب در جریان است.
 
ارتش سوریه در هفته‌های اخیر موفق شد با انجام عملیات هماهنگ شمار زیادی از شهرها و روستاها را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کند.
منبع: میزان http://hadidnews.com/vdcbs8bf.rhbz0piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما