تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴
رئیس کلانتری خانی آباد از دستگیری یک مرد جوان با ۵ فقره سرقت خودروهای سواری خبر داد که با جرثقیل نیسان امداد خودرو اقدام به سرقت خودروهای سواری می کرد.
راننده امداد خودرو سارق از آب درآمد
به گزارش حدیدنیوز، سرهنگ محمدحسین هاشمی گفت: با دریافت خبرهای مشابه مبنی بر سرقت خودروهای سواری در محدوده کلانتری طی ۲ ماه گذشته تیمی از مأموران کلانتری به‌طور ویژه شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفتند.
 
رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد، توضیح داد: در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که سرقت‌ها توسط یک مرد جوان انجام می‌شود که با استفاده از یک دستگاه نیسان امداد خودرو، خودروهای سواری را که در کنار خیابان پارک شده بود، سرقت می‌کنند.
 
وی بیان داشت: همچنین در اقدامات بعدی مأموران مشخص کرد راننده جرثقیل خودروهایی را سرقت می‌کرده که در خیابان‌های خلوت و تاریک پارک شده بود و پس از سرقت خودروها را به محلی دیگر منتقل و با برداشتن تجهیزات و لوازم داخل خودرو، آن‌ها را در کنار خیابان رها می‌کرده است.
 
این مقام انتظامی گفت: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ساعت ۴ بعدازظهر، مأموران به یک دستگاه نیسان امداد خودرو که در حال برداشتن یک دستگاه خودروی سواری که قفل فرمان داشت، مشکوک می‌شوند.
 
کلانتر محله خانی‌آباد عنوان کرد: سریعاً مأموران گشت انتظامی کلانتری وارد عمل شده و راننده جرثقیل را که در حال برداشتن خودرو بود، دستگیر و به کلانتری منتقل می‌کنند.
 
سرهنگ هاشمی افزود: راننده جرثقیل در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد که به مدت ۲ ماه است که مجدداً به مصرف شیشه روی آورده است و با سرقت خودرو و لوازم داخل آن، خرج مصرف مواد مخدر را درمی‌آورده است.
 
این مقام مسئول گفت: با اعتراف متهم به سرقت خودرو و ۵ فقره جرائم مشابه مرجع در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
منبع: مهر http://hadidnews.com/vdcd9z0s.yt05j6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما