تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۷
شاخص کل در معاملات امروز بازار سرمایه ۱۰۹۰ واحد رشد کرد و به مرز ۷۷ هزار واحد رسید.
شاخص بورس روی مرز ۷۷ هزار واحد/ارزش بازار سرمایه به ۳۷۶ هزار میلیارد تومان رسید
به گزارش حدیدنیوز؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل ۱۰۹۰ واحد رشد کرد و با صعود ۱.۴۴ درصدی به عدد ۷۶ هزار و ۹۵۹ واحد رسید. 

بر اساس این گزارش، در روزجاری ۹۳۳ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۴۸ میلیارد تومان در ۱۰۵ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد و ارزش کل بازار سرمایه کشور نیز ۳۷۶ هزار میلیارد تومانی شد. 

در معاملات بازار سرمایه که امروز را بدون حضور معاملات گروهی(ددد) شروع بکار کرد، نماد شرکتهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین، مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران بیشترین رشد و تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند و نماد شرکتهای پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان، نفت بهران و ملی صنایع مس ایران بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را به نام خود کردند. 

همچنین در معاملات امروز بازار سرمایه نماد معاملاتی شرکتهای شهد، سایپا دیزل، پارس دارو، کشتیرانی، سرماآفرین و حق تقدم شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت بازگشایی و آماده معامله شدند و نماد معاملاتی شرکت حفاری شمال با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد. 

بر اساس این گزارش، شاخص بورس در آخرین روزمعاملاتی هفته گذشته، با رشد ۱۴۳۰ واحدی، شاهد صعود ۱.۹۲ درصدی بود و به عدد تاریخی ۷۵ هزار و ۸۶۸ واحد رسید. 

در جریان معاملات روز ۴ شنبه ۷۱۵ میلیون سهم و حق تقدم نیز به ارزش ۳۴۷ میلیارد تومان در ۹۰ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد. http://hadidnews.com/vdccmiqi.2bqmp8laa2.html
منبع : تسنیم
نام شما
آدرس ايميل شما