تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۶
ازدواجی که مقدمه ائتلاف انتخاباتی می شود

یک ازدواج سیاسی دیگر+عکس

ازدواج بستگان رجال سیاسی با هم، همیشه از خبرهای جذاب دنیای سیاست بوده است.
یک ازدواج سیاسی دیگر+عکس
به گزارش حدیدنیوز، حالا و در آستانه انتخابات، هاشمی رفسنجانی و خاتمی، دوباره با هم فامیل شدند. ازدواجی که شاید مقدمه یک ائتلاف انتخاباتی باشد. 

وصلت دوباره شیخ و سید. چهارشنبه شب، وقتی «سید محمد علی ابطحی» این عکس را در صفحه «فیس بوک» خود قرارداد، خبر از وصلت خانواده حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی با آآیت الله هاشمی رفسنجانی داد. این عکس که در حاشیه مراسم عقد خواهرزاده خاتمی با نوه خواهر هاشمی رفسنجانی گرفته شده، غروب چهارشنبه ثبت شده است. آن طور که ابطحی خبر داده در این مراسم خطبه عقد میان این دو نیز از سوی خود خاتمی و هاشمی خوانده و مراسم آن نیز در «دفتر امام» برگزار شده است. به این ترتیب که هاشمی رفسنجانی وکیل عروس(نوه خواهر خود) و سیدمحمد خاتمی وکیل داماد(خواهر زاده خود) بوده است. محمد صدوقی (فرزند مرحوم صدوقی امام جمعه سابق یزد) داماد بود و عروس هم نوه مرحوم حجت الاسلام هاشمیان(امام جمعه فقید رفسنجان) که شوهر خواهر اکبر هاشمی رفسنجانی است .

برخی رسانه ها، این ازدواج را اولین وصلت خانواده های هاشمی و خاتمی دانسته اند. اما جالب است بدانید خاتمی و هاشمی پیش از این هم با هم فامیل شده بودند. چون چندین سال پیش هم خواهرزاده سیدمحمد خاتمی یعنی دخترمرحوم صدوقی و خواهر داماد جدید با خواهرزاده هاشمی رفسنجانی یعنی پسر مرحوم هاشمیان ازدواج کرده اند.

باید دید این پیوند جدید میان خانواده هاشمی رفسنجانی و خانواده خاتمی، مقدمه ائتلاف نمایندگان آنها در انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد؟ در رقابت روحانی و عارف که نمایندگان تفکر هاشمی و خاتمی در انتخابات هستند، یکی باید به نفع دیگری کنار برود. آیا این وصلت، مقدمه ائتلاف خواهد شد؟
http://hadidnews.com/vdcfjmd0.w6dyvagiiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما