کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تاج زاده: مشايي بايد تاييد صلاحيت شود! /سند

جام , 5 ارديبهشت 1392 ساعت 9:41

تاج زاده: «گروه احمدي نژاد نيز حق دارند راي آورترين نامزد خود را به صحنه بفرستند و شوراي نگهبان حق ندارد و نمي تواند صلاحيت مشايي را رد كند.»


هرچه زمان سپري مي شود هم پوشاني و هم داستاني طيفي از فتنه گران با حلقه انحرافي پررنگ تر مي شود. 

در يكي از تازه ترين نمونه ها از اين روند مصطفي تاج زاده نوشته اي به بيرون زندان ارسال كرده كه در رسانه هاي ضد انقلاب از جمله در سایت کلمه، منتشر شده وي ضمن اينكه ادعا مي كند ماه پيش رو ماه راستي آزمايي حاكميت است، از صلاحيت مشايي دفاع كرده است. تاج زاده با بيان اينكه در اين ماه، ماه راستي آزمايي جناح حاكم است مي افزايد: مشخص مي شود كه آيا مخالفت با استفاده از انتخابات آزاد به دليل جلوگيري از سوءاستفاده دشمن مطرح شده يا اين اقدام زمينه ساز برپايي انتخاباتي مهندسي و فرمايشي است.


رییس ستاد انتخابات دولت اصلاحات، ضمن «استبدادي و برده داري» خواندن جمهوري اسلامي خواستار تاييد صلاحيت نامزد فتنه گران «براي حل مشكلات كشور» شده و سپس به فراز اصلي مي رسد: انتخابات حماسي و ۵۰ ميليوني مستلزم تأييد صلاحيت همه كساني است كه حاضرند در چارچوب قانون اساسي فعاليت كنند. گروه احمدي نژاد نيز حق دارند راي آورترين نامزد خود را به صحنه بفرستند و شوراي نگهبان حق ندارد و نمي تواند صلاحيت مشايي را رد كند.


تاج زاده در ازاي اين اظهارنظر از احمدي نژاد و دولت وي خواست صلاحيت نامزدهاي جريان اصلاح طلب را در انتخابات شورا تاييد كند.
يادآور مي شود ادعاي حماسه ۵۰ ميليوني كه از سوي احمدي نژاد نيز عنوان شده، متضمن مشاركت ۱۰۰درصدي است حال آن كه در انتخابات پر هيجان ۴ سال پيش، مشاركت ۸۵درصدي به عنوان يك ركورد بالا رقم خورد و معلوم نيست ايجاد چنين توقعات دور از واقع با كدام هدف صورت مي گيرد. اما درباره راستي آزمايي مورد نظر آقاي تاج زاده بايد تصريح كرد حقوق قانوني صرفاً متوجه افراد و گروه هايي است كه حدود قانوني را محترم شمرده و اصرار بر قانون شكني و نقض حقوق عمومي نداشته باشند. با اين فرض راستي آزمايي نهادهاي قانوني ناظر بر شوراي نگهبان اين است كه با همه قانون شكنان و بدسابقه ها، با يك معيار برخورد كنند و از اين جهت رد صلاحيت وابستگان به هر دو طيف فتنه و انحراف حتماً نظر آقاي تاج زاده را برآورده خواهد كرد! همچنين بايد گفت خلق حماسه براي جارو كردن عوامل انحراف و فتنه و فساد است نه متضمن ميدان دادن به آنها.


کد مطلب: 19102

آدرس مطلب :
http://www.hadidnews.com/news/19102/تاج-زاده-مشايي-بايد-تاييد-صلاحيت-شود-سند

حدید نیوز
  http://www.hadidnews.com