تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۹
قلعه نویی مطرح کرد؛

علت نیمکت‌ نشینی نکونام

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص نیمکت‌نشینی نکونام گفت: مشکل او نه مجیدی بود و نه کاپیتانی. مشکل مسائل دیگری بود که بیشتر درون خانوادگی بود، شب گذشته با تعدادی از بازیکنان جلسه داشتم و این بحث تا حدودی تمام شد.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش مقابل آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: بازی زیبایی انجام دادیم و دو تیم فوتبالی منطقی ارائه کردند. البته از کیفیت زمین کمی گلایه دارم اما در مجموع اگر تیم ما به خودباوری برسد می‌تواند شرایط ایده‌آلی داشته باشد.

وی افزود: یکی از اهدافی که داریم قهرمانی در لیگ است و در نیم‌فصل نقاط ضعف‌مان را پوشش دادیم و بازیکنانی را به خدمت گرفتیم که بتوانیم خستگی را از تن دیگر بازیکنان خارج و به نوعی تقسیم‌بندی کنیم.

وی در خصوص حضور پژمان منتظری در میانه میدان گفت: این بازیکن ملی پوش است و در نیمه اول دو پاس خوب داد و روی گل اول نیز تأثیرگذار بود.

قلعه‌نویی در خصوص داوری این مسابقه گفت: فغانی یکی از داوران خوب کشور است اما فکر می‌کنم در بازی امروز دو یا سه پنالتی ما را نگرفت، البته شاید من اشتباه کرده باشم. اما به او صحنه‌ها نزدیک بود ولی آرزو دارم او به بهترین جایگاه‌ها برسد چون داوران ما لیاقت این مسئله را دارند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تماشاگران گفت‌: امروز یکی از روزهای خوب بود که مردم تیم خود را تشویق می‌کردند و حتی زمانی‌که حریف عقب بود آنها با تشویق‌های خود باعث ایجاد سرعت در بازی شدند.

این ورزشگاه خیلی قشنگ است و فقط نیاز به یک چمن خوب دارد. البته از مسئولان آلومینیوم تشکر می‌کنم زیرا دیروز مهمان آنها بودیم و سپس خدمت مدیرعامل این باشگاه رفتیم که باید بگویم این کارها از باشگاه آلومینیوم خیلی قشنگ‌ بود و امیدوارم فضاها به این سمت برود چون برخی صحنه‌های ناپاکی را به وجود می‌آورند.

وی در خصوص نیمکت‌نشینی نکونام گفت: مشکل او نه مجیدی بود و نه کاپیتانی. مشکل مسائل دیگری بود که بیشتر درون خانوادگی بود، شب گذشته با تعدادی از بازیکنان جلسه داشتم و این بحث تا حدودی تمام شد. بازوبند سرگروهی به خصوص در استقلال ارزشمند است اما مهم‌تر اینجاست که مردم را خوشحال کنیم. اگر آنها را خوشحال کنیم راه درستی را رفته‌ایم وگرنه بازوبند یک تکه پارچه است.

وی در خصوص آخرین وضعیت فرهاد مجیدی نیز گفت: او زیر نظر حاج‌قاسم تمرین می‌کند و باید تست‌های لازم را انجام دهد چون با توجه به شرایط فنی بالا باید به شرایط ایده‌آلی برسد که مردم از او انتظار دارند. در مجموع خوشحالم که مجیدی به ما اضافه شد و دوست دارم که او هم مثل ۲ بازیکن دیگر در زمان من خداحافظی کند. http://hadidnews.com/vdciyuaz.t1apv2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما