تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۱
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم گفت‌: اگر رحمتی نبود می‌توانستیم ۱۰نفره هم برابر استقلال به برتری دست یابیم.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از فارس، اکبر میثاقیان پس از شکست ۲ بر صفر آلومینیوم برابر استقلال عنوان کرد: ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما نیمه دوم توانستیم به خوبی ظاهر شویم و بازیکنان جوانم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

وی درباره اخراج تیغ‌نورد خاطرنشان کرد: فاصله من با این صحنه زیاد بود اما بازیکن جوانم قسم می‌خورد که چیزی نگفته است. حتماً باید گوش داور خیلی قوی است که این موضوع را شنیده است. ۱۰نفره شدن زمانی‌که تیم عقب است بسیار بد است. بازیکنانم واقعاً خوب کار کرده‌اند.

سرمربی آلومینیوم با اشاره به جذب ۲ بازیکن جدید خود یادآور شد: ۲ بازیکن جدید جذب کردیم که اولین بازی خود را برای ما انجام دادند، با حضور میداودی حملات زیادی را روی دروازه حریف داشتیم که در گذشته آن را انجام نداده بودیم. رحمتی واقعاً واکنش‌های خوبی نشان داد و با تجربه عمل کرد. دفاع استقلال هم عملکرد قابل‌قبولی داشت.

میثاقیان تصریح کرد: میداودی در این دیدار به خوبی ظاهر شد و اگر تک‌روی هم داشت برای تیم انجام می‌داد و در خدمت تیم بود. اما زارع نیاز به زمان دارد، باید به او فرصت بدهیم تا بتواند خود را در آینده بیشتر نشان بدهد.

وی درباره اینکه دروازه‌بانش در این دیدار نسبت به بازی‌های گذشته عملکرد ضعیف‌تری داشته خاطرنشان کرد: او امروز هم عملکرد بدی نداشت. همه باید تلاش کنیم تا تیم نتیجه بگیرد. گل دوم او اشتباه فاحشی داشت و در گل اول هم دفاع کمی مؤثر بود، به هر حال ما آلومینیوم هستیم، بازیکنان جوانی داریم اگر اشتباه نکنیم که پرسپولیس و سپاهان و استقلال می‌شویم.

میثاقیان خاطرنشان کرد: یادمان رفته است که ۵ماه بیشتر نیست به لیگ برتر آمده‌ایم در حالی‌که استقلال سالیان سال است که در لیگ بازی می‌کند. ما بازیکنان جوانی داریم و آنها آینده‌دار هستند.

وی درباره صحبت‌های افشاریان و ذهنیتی که برای داورها به وجود می‌آید یادآور شد: مطرح کردن چنین مسائلی بسیار بد است. ما چندین هفته مانده به پایان لیگ دسته اول قهرمان شده بودیم. من با تیم‌های دیگر هم قهرمان شده‌ام. تیم جوانی داریم و اینگونه مسائل روی آنها تأثیر می‌گذارد. داوری برخی موقع‌ها به سود ما بوده و برخی موقع‌ها به ضرر ما. فغانی در این دیدار به خوبی قضاوت کرد. مطرح کردن این مسائل کار خوبی نیست.

میثاقیان افزود: آلومینیوم به سختی تلاش کرده تا به لیگ برتر بیاید و هم‌اکنون نیز سخت تلاش می‌کنیم تا در لیگ برتر بمانیم. ما پتانسیل بالایی داریم و در نیمه اول برابر استقلال هرچند خوب ظاهر نشدیم اما نیمه دوم توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

اگر واکنش‌های رحمتی نبود احتمال داشت ما ۱۰نفره هم برابر استقلال به برتری دست یابیم. http://hadidnews.com/vdch-vnz.23nx6dftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما